Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Günlük (30-05-2020) Sender

Şuanda : Tom Turbo 09:05 - 09:30
Disney Channel

Disney Kanalı Canlı TV Dünyanın en çok izlenen kanallarını izleme...

Şimdi İzle
# Program İsmi Başlangıç Bitiş
1 Marry Me 05:05 05:25
2 Die Nanny 05:25 06:00
3 Alice im Wunderland 06:00 06:25
4 Die Biene Maja 06:25 06:40
5 Noahs Insel 06:40 07:05
6 Ella, Oskar und Huu 07:05 07:15
7 Ella, Oskar und Huu 07:15 07:30
8 Servus Kasperl 07:30 07:55
9 Helmi-Kinder-Verkehrs-Club 07:55 08:00
10 Hallo okidoki 08:00 08:05
11 ABC Bär 08:05 08:20
12 Hallo okidoki 08:20 08:25
13 Tolle Tiere 08:25 08:40
14 Hallo okidoki 08:40 08:45
15 Museum AHA 08:45 09:00
16 Hallo okidoki 09:00 09:05
17 Tom Turbo 09:05 09:30
18 Hallo okidoki 09:30 09:35
19 1, 2 oder 3 09:35 10:00
20 Nils Holgersson 10:00 10:10
21 Nils Holgersson 10:10 10:20
22 Grizzy und die Lemminge 10:20 10:30
23 Arthur und die Freunde der Tafelrunde 10:30 10:40
24 Arthur und die Freunde der Tafelrunde 10:40 10:50
25 Disneys Big City Greens 10:50 11:10
26 Disneys Miles von Morgen 11:10 11:35
27 Kung Fu Panda 11:35 12:00
28 The Secret Life of the American Teenager 12:00 12:40
29 The Secret Life of the American Teenager 12:40 13:20
30 Baby Daddy 13:20 13:40
31 Cooper Barrett's Guide to Surviving Life 13:40 14:05
32 Black-ish 14:05 14:25
33 Your Family or Mine 14:25 14:45
34 The Grinder - Immer im Recht 14:45 15:10
35 The Big Bang Theory 15:10 15:30
36 The Big Bang Theory 15:30 15:50
37 Soko Kitzbühel
38 ZIB Flash 16:35 16:40
39 Soko Kitzbühel 16:40 17:25
40 Soko Kitzbühel
41 ZIB Flash 18:10 18:15
42 Newton 18:15 18:45
43 MacGyver 18:45 19:30
44 Zeit im Bild 19:30 20:00
45 Wetter 20:00 20:00
46 Sport Aktuell 20:00 20:15
47 Robin Hood 20:15 22:40
48 Churchill - Die dunkelste Stunde 22:40 00:40
49 Für eine Handvoll Dollar 00:40 02:15
50 Robin Hood 02:15 04:40
51 Scrubs - Die Anfänger 04:40 05:00

Dünkü (2020-05-29) Yayın Akışı

# Program İsmi Başlangıç Bitiş
1 Marry Me 05:15 05:35
2 Die Goldbergs 05:35 06:00
3 Sissi, die junge Kaiserin 06:00 06:25
4 Alice im Wunderland 06:25 06:50
5 Die Biene Maja 06:50 07:00
6 Disneys Goldie & Bär 07:00 07:25
7 Okidoki Tipp Mach mit - Sing mit Freddy 07:25 07:30
8 Disneys Micky und die flinken Flitzer 07:30 07:55
9 Okidoki Tipp Mach mit 07:55 08:00
10 ABC Bär 08:00 08:15
11 Schmatzo 08:15 08:30
12 Knall genial Clip 08:30 08:35
13 Trickfabrik 08:35 09:00
14 ZIB ZACK 09:00 09:05
15 ORF1 Freistunde 09:05 09:05
16 Das Waisenhaus für wilde Tiere 09:05 09:55
17 ORF1 Freistunde 09:55 09:55
18 Universum 09:55 10:40
19 ORF1 Freistunde 10:40 11:00
20 ZIB ZACK 11:00 11:05
21 ORF1 Freistunde 11:05 11:05
22 Newton 11:05 11:25
23 ORF1 Freistunde 11:25 11:30
24 Jamie & Jimmy's Food Fight Club 11:30 12:15
25 ZIB ZACK 12:15 12:15
26 Q1 Ein Hinweis ist falsch 12:15 12:55
27 How I Met Your Mother 12:55 13:20
28 Die Nanny 13:20 13:45
29 Die Nanny 13:45 14:10
30 Hör mal, wer da hämmert 14:10 14:35
31 Die Goldbergs 14:35 14:55
32 The Big Bang Theory 14:55 15:15
33 The Big Bang Theory 15:15 15:35
34 Malcolm mittendrin
35 ZIB Flash 16:00 16:05
36 Scrubs - Die Anfänger 16:05 16:25
37 Scrubs - Die Anfänger 16:25 16:50
38 How I Met Your Mother
39 ZIB Flash 17:10 17:15
40 How I Met Your Mother 17:15 17:35
41 The Big Bang Theory 17:35 18:00
42 ZIB 18 18:00 18:10
43 Magazin 1 18:10 18:20
44 Q1 Ein Hinweis ist falsch 18:20 19:05
45 Wetter 19:05 19:10
46 UNIQA ÖFB Cup Finale: Red Bull Salzburg - Austria Lustenau 19:10 19:30
47 Zeit im Bild 19:30 20:00
48 Wetter 20:00 20:00
49 Sport Aktuell 20:00 20:15
50 UNIQA ÖFB Cup Finale: Red Bull Salzburg - Austria Lustenau 20:15 20:40
51 UNIQA ÖFB Cup Finale: Red Bull Salzburg - Austria Lustenau
52 UNIQA ÖFB Cup Finale: Red Bull Salzburg - Austria Lustenau 22:40 23:05
53 ZIB Nacht 23:05 23:20
54 Gute Nacht Österreich 23:20 23:55
55 Million Dollar Baby 23:55 02:00
56 The Ring 2 02:00 03:40
57 Rake 03:40 04:20
58 Rake 04:20 05:05

Facebook

Son Yorumlar

Twitter