TvNet

Yayın Kuruluşunun ismi : TvNet
Sahibi : TV NET Yayıncılık
Uydu yayın frekansı : 12220 v 4800 5/6 (SD)
Digiturk : 117. kanal (SD)
Hedef kitlesi : Haber
En sevilen programlar : Haber Programları
Yayın yaptığı alan : Haber
Telefon: 0 212 674 67 67
Fax: 0212 467 06 61
E-mail: [email protected]
Web: http://www.tvnet.tv.tr
Mektup adresi : Yeni Doğan Mah. Bankalar Cad. Şenay Sok. No: 2 PK: 34900 Bayrampaşa İstanbul
TvNet Canlı İzle Kanalını Sosyal medyada takip edin.
Facebook: http://www.facebook.com/tvnet
Twitter: https://www.twitter.com/tvnet

2005 yılının nisan ayında yayına başlayan TVNET canlı yayın kanalı, genel itibariyle haber kanalı olarak bilinen bir kanaldır. Günün her saatinden gündemden bahsedilerek, güncel bilgileri ekran başındaki takipçilerine sunmaktadır. Kalite standartları çerçevesinde verdiği hizmetten ötürü, adından çokça bahsettirmeyi başarmış ve izleyici sayısını da artırmış bulunmaktadır. Yayın akışında, son teknolojik ürünler kullanılarak HD kalitedeki görüntü hizmeti verilmektedir. TVNET canlı yayın kanalını, ister evinizdeki televizyondan takip edin, ister internet üzerinden takip edin. Özenle hazırlanan alt yapısı sayesinden her alandan erişim sağlayabilirsiniz. Evinizdeki televizyonunuzdan TVNET kanalını takip edebilmek için, uydu bağlantılarını yapıp haber gündemini TVNET kalitesiyle takip edebilirsiniz. Eğer dilerseniz, internet erişiminizin olması durumunda, bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan web sayfamızı ziyaret ederek bu kanalı takip edebilirsiniz.

Bu kanal ulusal yayın hakkına sahip ender kanallardan birisidir. 2015 yılında Albayrak Holding tarafından kurulan bu kanal ile genel olarak siyaset ve haber programları yer almaktadır. 2006 yıllarında gerekli test yayınlarına başlanmış ve gerekli başarıyı elde ettikten sonra normal yayına geçiş sağlanmıştır. Eğer gündemi takip eden biri iseniz ve siyasete de ilginiz varsa, TVNET Canlı yayın kanalı tam size göre bir kanaldır. Gerekli alt yapısı oluşturulduktan sonra, izleyicilerine yüksek kalitede görüntü sunarak ve donma problemlerini de minimuma indirerek yayın sunmaya devam etmektedir. Son dakika haberleri ve diğer haber programlarıyla, günün her saatinde kesintisiz olarak izleyicilerine hizmet sunmaktadır.

TvNet Canlı yayın hayatına 2007 yılında başlamış ve içerik olarak kendisini devamlı suretle genişletmiş ulusal bir kanalımızdır. Naklen yayın yaptığı haberleri ile Türkiye medyasında kendisine yer bulabilmiştir. Kanalın içeri sadece haber olmamakla birlikte HD Belgesel ve tartışma programları ile evlerimize konuk olmaktadır. Kanal eski logosunu 3 yıl önce değiştirerek şuan ki mevcut logosunu kullanmaktadır. Albayrak Holdingin yönettiği Tv Net anlaştığı bazı dizileri de kendi yayın akışına dahil etmiş kanalın içerik hacmini genişletmiştir. Yazımış olduğumuz bu kelimeler kanalın desteklediği kelime içerikleridir. Herhangi bir cihazdan bağlandığınız zaman takılma yaşamadan kesintisiz, donmadan ve HD olarak izleyebilirsiniz.

Facebook Kommentare

Yorum Yapın