Tv52

Yayına ve yayıncılığa yeni bir bakış açısı getirmeyi hedeflemiş, yapılan işin en iyisini izleyen kişiye ulaştırmayı amaç edinen çağdaş bir kanalımızdır. Ordunun sesi olmayı kendine amaç edinmiş kanal vermiş olduğu hizmet ve göstermiş olduğu ilgi ile günümüz kanalları arasında yer almış bulunmaktadır. Dürüst haber anlayışı, özgün içerik, programlarda çeşitlilik gibi bir çok kanaldan ayrılan özellikleri mevcuttur. Kanalın kadrosu her zaman işini doğru yapmayı amaç edinen, büyük bir özveri ve titizlik ile çalışan personellerden oluşmaktadır. İşe verilen değer gösterilmiş olan meslek ahlakı ve etiği ile doğru orantılıdır.

Ordu’nun dünyaya açılan penceresi olarak bilinen bu kanal uydudan yayın yapan tek yerel kanal olma özelliğine sahiptir. Ordu’nun bir nevi sesi ; güzel halkımızın, yöresel yemeklerimizin, güzel doğasının, kültürel miras ve tarihi kökeni bu kanalda ele alınır. Çok çeşitli programları ile sadece kendi ilinden bahsetmekle kalmaz güncel ve gündem de olan konularda programlarında yer alır. Haberlerinde tarafsız olmayı ve dürüst habercilik yapmayı kendine ilke edinen bu program zaman içerinde izleyici kitlesini artırmıştır. Ordu’nun sımsıcak halkının o sımsıcak ve temiz yürekleri ile bilgilendirilen kanal bir çok konu hakkında bize yok göstermiş ve ışık tutmuştur.

Kanalımızın bu kadar seviliyor olması izleyici kitlesinde bulunan samimiyet ile doğru orantılıdır. İçimizde bulunan  çalışma şevki ekran izleyicilerinden aldığımız ilhamda saklıdır.

Facebook Kommentare

Yorum Yapın