Tv41

Kocaeli’nin yükselen değerlerinden olan Tv41 yayıncılıkta göstermiş olduğu özveri ve saygın yayıncılık ilkesi ile önemli bir televizyon kanalı olmuştur. Yayında ki özgün içerik konuların halkın her kesimine hitap etmesi ile de aranan ve sevilen bir kanalımızdır. Çeşitli programların ele aldığı konular ile sadece Kocaeli için değil diğer illerimizin de vazgeçilmez kanalları arasındadır. Yediden yetmişe halkımızın ilgisini çekecek türde programlar kanal içerinde yer almıştır.

 Tv41 yayıncılıkta benimsemiş olduğu güler yüzlü, etik yayın ilkelerine sahip ve güncel konuların ele alınması sebebi ile günden güne izleyici sayısını artırmış durumdadır. Yayıncılıkta ki bu özverili tutumu işini severek yapan kadrosu ile sağlanmıştır. Bu kadro 1994 ten günümüze kadar gelmiş ve tecrübe sahibi kişilerden oluşmaktadır. Kocaeli ve çevresi illerinde en sevilen programı olmasında ki en büyük etken bu kanalın kendisini geliştirmeyi amaç edinen kadrosu ve konuların güncel programlar içinde yayınlanmasıdır. Çoğu kanaldan farkı ise seyirci zevkine uygun yayınlar yapması, izleyiciyi sıkmadan yayın akışını düzenlemesi bu konu hakkında kendini sürekli olarak yenilemesi ile alakalıdır.

Günümüzde Kocaeli için vazgeçilmez bir kanal olan TV41 yayıncılıkta ki kalitesi ile diğer illerinde dikkatinden kaçmamıştır. Diğer iller içinde izlemesi keyifli yaptığı programlar ile halkın ilgisini çeken TV41 aranılan ve sevilen bir kanaldır. Halkın dili ile halka hitap etmesi, konularını halktan alması nedeni ile giderek fazla kişi tarafından sevilen bir kanal olacaktır.

Facebook Kommentare

Yorum Yapın