TV19

Çorum bölgesi Karadeniz bölgesinin İç Anadolu’ya açılan bir kapısı konumundadır.  Hem Karadeniz bölgesinin hem de İç Anadolu bölgesinin izlerinin rastlanacağı bölgede insanlarda sıcak kanlı ve sevecendir. Yiyecek olarak leblebisi ile meşhur olan Çorum ile tarihte Hitit devletine ev sahipliği yaptığı için kültürel olarak da oldukça zengin bir yapıya sahiptir. TV 19 da Çorum ilinin yerel bir kanalı olarak halkına hizmet vermektedir.

Her kesimden ve her yaştan insana hitap eden yayın akışı ile oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahiptir. TÜRKSAT ve Kablo TV ile rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz TV 19 ile dilediğiniz her alanda programa ulaşmanız mümkündür. Sabahları çizgi film serileri ile çocuklara hitap eden televizyon kanalı sonrasında Kuran Öğreniyorum programı ile hem dini bilgilerinizin artmasında ve merak ettiklerinizi cevaplama da hem de kuran okumayı öğrenmenizde sizlere yardımcı olmaktadır. Tarafsız yayın anlayışı nedeniyle hem ana haber programında hem de siyaset programlarında en tarafsız şekilde hizmet vermektedir.

Sizlerde yalnızca televizyonlarınızdan takip etmek zorunda değilsiniz. İnternet üzerinden de rahatlıkla ulaşım sağlayacağınız TV 19 ile dilediğiniz zamanda dilediğiniz programı canlı yayın özelliği ile kolayca izleyebilirsiniz. Sahip olduğu kaliteli hizmet ve tarafsız program anlayışı ile her zaman doğru şekilde gündemi öğrenmenize yardımcı olacak ve uzman ekibi ile en kaliteli şekilde hizmet vereceği için keyifli bir seyrin tadını çıkarmanızı sağlayacaktır.

Facebook Kommentare

Yorum Yapın