Tv1

Yayın yolculuğuna 2009 yılında başlamış olan kanalımız günden güne güçlenen izleyici profili ile kaliteli yayın yapmayı amaç edinen, dürüst habercilik ve özgün içerik ile programlarını sunmaktadır. Kanalımız genel merkezi Melikgazi, Kayseri de bulunmaktadır. Kayseri başta olmak üzere İstanbul, Ankara, Diyarbakır gibi illerde ve 5 farklı ülkede temsilciliği bulunmaktadır. Kanalımız uydudan yayın ve internet sitemizde bulunan canlı yayın ile izleyicilerine rahatlık ile ulaşabilmekte. Kanalımızın başında uzun yıllar boyunca Nokta dergisinde gazetecilik yapmış olan deneyimli bir isim İlter SAĞIROSY bulunmaktadır.

TV1 yayın yaptığı programlar çok çeşitli olup spor, sağlık, haber, politika, sosyal aktiviteler, eğlence, ekonomi, gezi ve daha bir çok konu da güncel ve özgün yayın akışı bulunmaktadır. Yayın akışı izleyici kitlesini sıkmayacak ilgi ve merak uyandıracak türden oluşturulmuştur. Yayın akışı uzman ekip kadrosu ile belirlenir. Kadro da yer alan kişiler işlerini severek yapan ve gerekli eğitimlerden geçmiş bir kadrodur. Yayında dürüstlüğü amaç edinmiş bir kurum olup başladığı günden bu yana giderek kendini geliştirmiştir. Halkın her kesimine hitap etmiş bir kanal olup her yaştan izleyici için uygun ve kaliteli bir yayın yapmaktadır.

Kayseri’nin gelişen sanayisi, haber gündemini, yöresel özellikleri, turistlik alanlarını merak uyandırıcı ve güncel bilgiler ile halka sunması sebebi ile izleyici kitlesi gün geçtikçe artmaktadır. Yayında ki kalite ve özverili çalışma ile günümüz diğer kanallarından ayrılmıştır.

Facebook Kommentare

Yorum Yapın