Tgrt Haber

Yayın Kuruluşunun ismi : Tgrt Haber
Sahibi : TGRT HABER TV A.Ş.
Uydu yayın frekansı : 12228 v 8400 5/6 (SD)
Digiturk : 27. kanal (SD)
Hedef kitlesi : Haber izleyici kitlesi
En sevilen programlar : Haber
Yayın yaptığı alan : Haber
Telefon: 0 212 454 70 70
Fax: 0312 419 05 30
E-mail: [email protected]
Web: http://www.tgrthaber.com.tr/
Mektup adresi : Merkez Mh. 29 Ekim Caddesi İhlas Plaza No:11 A/51 34197 Yenibosna Bahçelievler-İSTANBUL
Tgrt Haber Canlı İzle Kanalını Sosyal medyada takip edin.
Facebook: https://www.facebook.com/tgrthabertv
Twitter: https://twitter.com/tgrthabertv
2004 yılında gerekli testlerden başarı ile geçerek yayına giren TGRT haber Canlı yayın kanalı, diğer haber kanallarında olduğu gibi, izleyicilerine gündemde yaşanan güncel olayları sunmaktadır. İhlâs holding tarafından kurulan bu kanal, en güncel haberleri izleyicileriyle buluşturuyor. Vermiş olduğu kaliteli hizmetiyle, yüksek kalitede görüntü ve kesintisiz hizmet sunmaktadır. TGRT Haber kanalından gündemi takip etmek isterseniz, evinizdeki televizyondan herhangi bir uyduya bağlantı kurarak erişebilir ve aynı zamanda internet üzerinden yayınlamış olduğumuz web sayfamız üzerinden de takip edebilirisiniz. Yayın akışı itibariyle, değişen Türkiye gündemi, Spor alanındaki güncel bilgileri ve Türkiye’nin başkenti Ankara’nın gündemi gibi yayınları sunmaktadır. Gün geçtikçe artan izleyici sayısı sayesinde diğer kanallar arasında da yükselişe geçmiş durumdadır.

Tgrt Haber Canlı yayın, dediğimiz zaman aklımıza ülkemizin önce delen haber kanalları gelmektedir. Bu kanallar içerisinde Tgrt Haber de geçmektedir. Günlük sıcak gelişmeleri ve son dakika haberleri ile ekranlara gelmektedir. Canlı yayın haberleri ile anlık gelişmeleri naklen ekranlara taşıyan nadir haber kanallarından biridir. Tgrt Haberin yönetimi ise İhlah Holdingin elinde bulunmaktadır. Bu holdingin de haber ajansını barındırması ikisi arasında güçlü bir haber bağının oluşmasına vesile olmuştur. Kesintisiz ve donmadan HD yayın kalitesini bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan evlerinize getiriyoruz. Türksat 4A nın uzaya fırlatılması ile HD kalitede yayın hayatı kanal için başlamıştır. Kanalın yeşil tonlarında ki logosu geçtiğimiz yıl değişerek daha koyu tonlarda bir hal almıştır. Tabi sadece renk olarak değil yer olarak ta sağ alt köşede ki yerini almıştır. Kanalımız full hd kalitede kasılmadan izlenecek bir formaktta eklenmiştir.

Facebook Kommentare

Toplam 2 Yorum Yapılmış.

  1. mine dedi ki:

    10.11.2015 tarihinde saat 10:05 sularında Anıtkabir’de yapılan canlı yayında TGRT Haber Muhabiri’nin küçük izcilerle yaptığı sohbette, örtülü küçük bir kızımıza diğer arkadaşlarına 2şer kez söz hakkı verirken bu kızımıza hiç söz vermemesi böyle bir günde yapılan çok kötü bir davranış çok kötü bir ayrımcalıktı.

    Bu olay için o muhabirinizden bir açıklamayı bir özrü Türk halkı olarak bekliyoruz..

    • hollywood dedi ki:

      Henüz farklı düşünen bir toplum olamadık. Diğer devletlerde çocuklar mecliste söz hakkına bile sahip olurken biz çocuklarımıza konuşma fırsatı vermiyoruz. Sonra oturup gelişmişlik düzeyinden bahsediyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımıza fırsat verdikçe ilerleyeceğimiz düşüncesindeyim.

Yorum Yapın