Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Star Tv

Benzer Kanallar

Yayın Kuruluşunun ismi : Star Tv
Sahibi : Doğuş Yayın Grubu Anonim Şirketi
Uydu yayın frekansı : 27500 h 27500 5/6 (SD)
Digiturk : 27. kanal (SD)
Hedef kitlesi : Genel
En sevilen programlar : Kara Sevda, Kiralık Aşk, Paramparça, Yüksek Sosyete
Yayın yaptığı alan : Eğlence, Dizi, Haber
Telefon: 0 212 335 00 00
Fax: 0 212 330 00 50
Web: http://www.startv.com.tr/
Mektup adresi : Ahi Evran Cad. No:4 Maslak Şişli İstanbul
Star Tv Canlı İzle Kanalını Sosyal medyada takip edin.
Facebook: https://www.facebook.com/startv
Twitter: https://twitter.com/startv
Youtube: https://www.youtube.com/user/STARTVSTAR
İnstagram: http://instagram.com/startv

Star Tv Canlı

Akış, video ve sesli ortamların gerçek zamanlı olarak tanımlanmasında kullanılan terimdir. Belirli bir program dahilinde sunulan bu hizmetle hangi gün saat kaçta ne var gibi sorular önceden yanıt bulacak. Star tv canlı kanalı program rehberinde haftalık ve aylık bazı yayınlar yer almaktadır.

Ziyaretçinin bilgisayardaki oynatıcı bu veri akışını yorumlar ve derhal görselleştirir. Bu tür teknolojiler, güçlü ve adanmış sunucuları gerektirir, çünkü doğru çalışması için çok fazla kaynağa ihtiyaç duyar. Örneğin canlı video yayınlamak isterseniz böyle bir sunucuya ihtiyacınız var. Tıpkı Star tv yayın akışını önceden belirlendiği gibi.

Akış sunucusu teknolojilerinin çoğu, videolarınızı gerçek zamanlı olarak kaydeder, kodlar ve yayınlar; böylece, TV istasyonları, canlı şovlar veya YouTube.com veya DailyMotion.com gibi, milyonlarca ziyaretçinin videoları oynatarak yüklediği web siteleri için uygun hale getirir. Siz de dilediğiniz zaman dizilerin önceki bölümlerini izleme fırsatı bulursunuz. Bu sayede önceki bölümde ne oldu merakınız giderilir.

Yayın akışının en yaygın kullanımı, küçük boyutlu ve hızlı indirmek ve oynatmak için hızlı flaş filmler görüntülemektir. Bu sayede Star tv dizileri sizlere çeşitli saatlerde ulaştırılmaktadır. Genellikle haberlerin ardından özet görünüler yayınlanmaktadır. Star tv canlı kanalında yayınlanan içerikler eşanlı olarak kalitetv.live da yer alır.

 

Söz Dizisi
Özel Kuvvetler Komutanlığında teğmen olarak görev yapan bir askerin nişanlısı teröristlerce haince öldürülünce konu başlar. Star tv canlı kanalında yayınlanan dizide; teğmen, nişanlısının ölümünü bütün teröristlerden almamaya karar verir. Bu intikam ateşiyle yeni bir özel kuvvetler koalisyonu kuruldu ve bu ekip anti terörist oluyor. Timinde en iyi askerler ve nişanlısı öldürülen ilk teğmen Yavuz var.Söz dizisi Star tv ekranlarına sizleri kilitleyecek.

Askeri seri olarak ilan edilen ve popüler bir grup haline gelen dizi çarpıcı içeriğe sahip olan dizi kahramanların hikayesini anlatıyor. Yağız Alp Aydının yönettiği senaryo, Bordeaux sınır askerlerinin eylem dolu sahneleri ve Ethem Özışık'ın yazdığı senaryoda kısaca tartışılacak. Arka Kal sloganıyla ulusa bir mesaj verir. Söz dizis sonbölüm Star tv ekranlarında yayınlanıyor.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Meriç Acemi'nin yeni dizisi her Salı günü haftalık olarak ekranlara gelecektir. Ufak Tefek Cinayetler dizisi, dört kadının büyüleyici hikayesini anlatıyor.

Daha önce birçok başarılı projeyi imzalayan Ay Yapım, yeni sezonda iddialı projeler üretiyor. Ay Yapım'ın Star TV için hazırladığı Star TV dizisi Mert Fırat, Bade İşçil, Gökçe Bahadır, Aslıhan Gurbuz, Yıldıray Şahinler, Ferit Aktuğ ve Tülin Özen gibi oyuncuları içeriyor.

Lise yıllarında birbirlerine çok yakın olan dört kadının hikayesinde, bu dostluğun en büyük mağdurunun intikamı ile hayata dönme hikayesini izleyeceğiz. Dört farklı kadın, dört ayrı güç. Kararsız Doktor Oya, Sarmaşık'a geri dönmeye başlıyor. Lise arkadaşları Arzu, Oya, Pelin ve Merve tekrar bir araya gelirler. Fakat bu birleşme kendi aralarında bir anlaşmaya varıyor. Geçmişin izleri yansıtıldığı için eskileri ortaya çıkıyor ve sonuç bir kazadır. Kemal ve cinayet komisyon üyelerinden biri olan yardımcısı Derya, asma davasını aydınlatmak için tanıklarla görüşüyorlar. Bu gizli dünyayı aydınlatacaklar mı?

Hayat Sırları Dizisi

Başrol, Ahmet Mumtaz Taylan, Ekin Koc, Hazar Ergüçlü Devrimiyle Ruby'nin ve Olgun Toker'ın paylaştığı güçlü yapım, nefes kesici hikayesi Hayat Sırları ile Çarşamba akşamı izleyicilerle buluşacak. Yapımcıların çoğu Gül Oğuz'un yönettiği senarist Murat Can Oğuz'un yönetmeni Mahinur Ergün tarafından yazılan Yaşam Sırları'nın yapımcısıdır.

Dışarıdan, üç çocuğu olan sıradan bir aile gibi görünen çift Mustafa ve İnci Kuzunun kimsenin bilmediği büyük bir sırrı var.

Mustafa ve İnci, çocuklarını bile 35 yıldır sırlarını ayakları üzerinde tutmak için bekliyorlardı. Geçmişinden gelen canavar bir adam Raven ailesine karşı büyük bir tehlike oluşturacaktır. Raven ailesinin en büyük kızı Seher başarılı bir avukattır. Üniversite yıllarında çok sevilen başarılı film, yönetmen Burak'tan aniden ayrılmaya karar verdi ve eğitimini Ankara'da kaybetmeye devam etti. Yıllar sonra film, Burak'n kaybettiği sevginin Seher'in Burak'ı görmesine ve hayatının gizemlerini gizlemesine neden olacağını söylüyor.

Börü Dizisi

Yeni sezon için Dağ filminin ekibi, BERRI ismiyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dağ dizisinin yapımı, yönetmenliği ve senaryo yazarlığını üstlenen Alper Çağlar, yeni projesi Börü ile ses çıkaracak. Mountain deki gişe rekorları kıran isimlerden Börü'ye hazırlıklarına başlayan Alper Çağlar, iddialı bir proje yayınlaması bekleniyor.

Insignia Productions ve ÇağlarArts'ın ortak yapımı üstlenecekleri Börü, Star TV'de izleyiciyle buluşacak. Dizide polis Özel Harekat ekibinin intikamı hikayesi üzerinde durulacak. 6 bölümden oluşacak yeni bölüm, her bölüm 60 dakika boyunca sinematik kalitede ekrana getirilecek. Dağ serisine katılan oyuncular da yer alacak ve Börü hazırlıkları Kasım ayında Star TV'de seyircilerle buluşacak.

Börü Dizisi Konusu

Türkiye, yıl 2014 baharında yeni bir güneş ile birlikte yükselen intikam yemini. Sınırdaki düşmanların yükseldiği, iç tehlike çemberinin daraldığı bir zamandır. Türkiye'nin en büyük tehdidi ile tarihe karıştı. BÖRÜ, anavatanı seven kahramanların epik hikayesini anlatıyor. Onlar artık son kale.

Dolunay Dizi Konusu

Ferit Aslan da evinde mükemmel bir düzen arayan başarılı bir iş adamı. Her gün o gelmeden önce yemeğini yapacak bir aşçı pişirir. Fakat Ferit'in titizliği ve mükemmeliyetçiliği yüzünden hiçbiri uzun süre çalışamaz. Gastronomi bölümü yüksek lisans öğrencisi Nazlı, arkadaşı ve kardeşiyle yaşadığı evi çekebilmek için acilen bir iş arıyor ancak tutumu nedeniyle bulduğu işleri elinde tutamıyor. Bu iki zıt halkın yolu Ferit'in mutfağını geçiyor.

Nazlı ve Ferit dolunay gecesinde kendilerini sevginin kollarında bulurken, bir ayrışmayla başlayan Nazli'nin iş ilişkisi, yiyeceğin yeteneğinden ötürü uzun süredir görünüyor. Ama sev; Bir milyon lira projelerden mutfakta yemek yapmaktan çok daha karmaşık bir meseledir.

Yaşayan yanlış anlama bir gece yarısıdır; dolunayda, kendilerini dışarı çıkamayacakları karışık bir durumda buluyorlar.

 

Fazilet Hanım ve Kızları

Yazının Sırma Yanık tarafından, senaryonun Avşar Film'in yönettiği yönetmen koltuğunda Gökçen Usta, Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Gülsen Tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Tugba Melis Türk, Tolga Güleç, Hazal Türsan yer alıyor. Hazan'ın Yağız'a bitişik olması nedeniyle Yağız ve Sinan rahatsız bir şoka dönüşür, kardeş arasındaki gerginlik daha önce hiç olmadığı kadar yükselir. Hazan, Sinan'ın hayatını yakma şansını kaçırmazken Hazan, yanında olduğu haliyle Hazan için yeni bir duygusal test başlattı. Köşkten atılan Fazilet, ne yapacağını bilmiyor ve kızının arzusunu bozmadan masumiyetini kanıtlamaya çalışırken Yasemin savunmasız Ece'yi elde etmek için yeni hesaplar arıyor.

Siyah İnci Dizisi

Hazal ve Kenan, farkında olmadan tekneyle kıyıdan uzaktayken Vural onları gördü. Birbirlerini delilik gibi hâlâ seven iki eski sevgili, bunu itiraf etseler de karşılaşacakları büyük çatışma, duygularını ve tutkuları ile boğuşacaklar. Karısını Kenan'ın yanında gören Vural, hayal kırıklığına uğrar ve onları izler. Entrikaların döndüğü dizide inanılmaz olaylar olacak. Siyah İnci dizisinde bu güe kadar tanık olmadığunız oyunlar sahnelenecek. Hayreler içerisincde izleyeceğiniz Siyah İnci dizisi perşembe günleri Star Tv canlı kanalında.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Gönder

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?