Seymen Tv

Yayın Kuruluşunun ismi : Seymen Tv
Sahibi : KAHRAMAN RADYO TV YAYINCILIK A.Ş
Uydu yayın frekansı : (SD)
Digiturk : kanal (SD)
Hedef kitlesi : Genel
En sevilen programlar : Eğlenceye yönelik yayınlar
Yayın yaptığı alan : Eğlence
Telefon: 0 216 390 00 58
E-mail: [email protected]
Web: http://www.seymentv.net
Mektup adresi : Kaynarca Mahallesi Yanyol Caddesi Serçecik Sokak No:10/4 Pendik/İSTANBUL

Seymen TV kanalı sayesinde ekran başındaki izleyiciler, bozlak müziği ve halk müziğinin birbirinden değerli sanatçılarıyla yorumlanan şarkılarına eşlik etmektedirler. Unutulan ya da unutulmaya yüz tutmuş halk ozanlarının tekrar tekrar dillerde dolandırılması ve şarkılarının, türkülerinin tekrar dillendirilmesi için bütün alt yapısıyla bir araya gelerek albümlerin yayınlamasını sağlamıştır. Günün her saatinden yayın akışına devam eden Seymen TV canlı yayın kanalı, birbirinden eşsiz ozanların albümleriyle izleri buluşturmakta ve nostalji havasıyla eskilere götürmektedir. İster evinizdeki televizyonunuzdan ister bilgisayar ya da telefonunuzdan canlı olarak yayın akışını takip edebilirisiniz. Seymen TV kanalı, HD kalitedeki görüntüsüyle verdiği hizmet sonucunda izleyici kitlesini artırmayı başarmıştır. İnternet üzerinden izleyeceğiniz canlı yayın programlarını, donma sorunu olmadan yine HD kalitede izleyebilir ve diğer kanallarımızdan da hizmet alabilirsiniz.

Bozlak ve halk müziğinin eşsiz yorumlarla buluşmasını ekranlara Seymen Tv getirmektedir. Seymen Tv Canlı İzle kanalında halk ozanlarının unutulmaya yüz tutan namelerini kaliteli bir alt yapı ile birleştirerek yayınlamaktadır. Kanalı izleyenler tarafından sıkça yorum yapılarak diğer izleyiciler ile muhabbet havasında yayınları takip etmektedirler. Kanal sosyal içerikli konulara da yer vermektedir. Sizler Seymen Tv Canlı İzle kanalını adresimizden takip ederek bizlere destek olabilirsiniz. Seymen Tv HD İzle seçeneğininde mevcut olduğu adresimizde kanal tüm gün donmadan Seymen Tv İzle şeklinde sunulmuştur. Sazlı türkülerin eşsiz yorumların yeri haline gelen kanalı seveceksiniz Seymen Tv HD İzle kanlında yorumlar kaliteli yayın kaliteli halde sizlerle buluşmaktadır. Kanalı internet üzerinden de takip edebilirsiniz. Dolayısıyla Seymen Tv Online İzle hizmetimiz emrinizdedir. Kanalın yayınları televizyonla eş anlı olarak burada yayınlanmaktadır. Seymen Tv Online izle sizin için yayınları telefona, tablete taşımaktadır. Seymen Tv donmadan izlenebilen kanllarımızdan biridir. Ayrıca yayınlar takılmadan sürekli olarak canlı tv üzerinden izlenebilmektedir. . Sizlerde adresimizi ziyaret ederek hemen Seymen Tv İzle hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kanalı sitemize bedava izleyeceğiniz bir sistem ile yüklüyoruz. Kesintisiz bir tv izleme keyfini yakalamak için platformumuzu ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. İyi seyirler diliyoruz.

Facebook Kommentare

Toplam 3 Yorum Yapılmış.

  1. atiye tezcan dedi ki:

    iyi yayınlar seymen tv ailesi… proğram cok güzel ancak sesler cok kötü (sanatcçıların rahatsızlığından bahsetmiyorum ) teknik olarak ilgilenilmesi gerek diye düşünüyorum….tekrar iyi yayınlar

  2. Umut kekeç dedi ki:

    Ben ankaradan umut kekeç erik dalı istey bilirmiyim ankarayı ay kadır

  3. Umut kekeç dedi ki:

    İy akşamlar abi ben umut kekeç bekirden erik dalı istiyorum ankar sen gardaşım yürü be

Yorum Yapın