Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Hakkımızda

Canlı TV Nedir?

Günümüz teknolojik şartlarına bakacak olursak her zaman her yerde televizyon izleme keyfini yaşayabiliriz. TV kanallarını izlemek için illa bir televizyona ihtiyaç duymuyoruz çünkü bizlere bazı teknolojik (tablet, cep telefonu ve benzeri) cihazlar istediğimiz kanalları izlememize imkân veriyor. Fakat bazen internet bazen de yayınlar yüzünden bu yayınları televizyondaki gibi net ve naklen izleyemiyorsunuz. Bu sizin canınızı sıkan en önemli unsurlardan bazılarıdır. Bizler firma olarak sizlere naklen ve saniyesinde yayın almanız için uygun olan linkleri oluşturuyoruz. Sizlere kalansa sadece sitemize girip izleyeceğiniz yayınları seçmek ve nerede olursanız olun net bir şekilde izlemektir. Canlı tv izlemek istiyorsanız daha fazla beklemeyin.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Bizler verilen canlı tv hizmetlerinin yeterli olmadığını görüp siz değerli internet kullanıcılarına aradığınız yayınları kesintisiz bir şekilde sunmayı felsefe edindik. Yayınlarımız sayesinde istediğiniz televizyon kanalına, istediğiniz yerden sitemiz sayesinde tek tıkla ulaşabilirsiniz. Ancak bizim için link vermek ve sizlere bu ortamı sağlamak yeterli değildir. Kısacası sadece yayın linkleri sunmuyoruz ayrıca sizlere kaliteli yayınları kesintisiz, donmadan ve HD olarak sunuyoruz.

Sizler yayınları izlerken bizim ekibimiz her zaman bu işte zirveye oynuyor ve teknik ekibimiz sürekli çalışmalar yaparak bu sektörde diğer firmalar gibi yerinde saymamızı önlüyor. Sizlere her geçen gün daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz. Sözlerimizin yaptıklarımızın yanında hafif kaldığını göreceksiniz.

Canlı TV İzlerken Güvenlik

Piyasada TV hizmeti sunan yüzlerce firma bu hizmeti sunarken asla sizleri düşünmüyor. Sitelere yerleştirdikleri içeriklerle bilgisayarlarınıza zarar verip, siz kullanıcılara tv izleme ortamı sunacakları yerde para kazanmanın peşine düşüyorlar. Hal böyle olunca her site canlı yayın izlemek için güvenli olmuyor. Firmamız sizlere bu hizmeti sunarken deneyimli ekibi ve çalışanları sayesinde bu hizmeti son derece güvenli bir şekilde sizlere sunuyor. Yani anlatmak istediğimiz olay tam anlamıyla şöyledir:

  • Sizler siteye giriş sağladığınız andan itibaren sadece izleyeceğiniz yayını seçeceksiniz ve başka bir şeyi düşünmeyeceksiniz.
  • Sitemizde bulunan yayınlar özenerek seçilmekte ve asla sizlerin güvenliğini tehdit etmemektedir.
  • Tıpkı evinizdeymiş gibi televizyon izleyeceksiniz.

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Finde die Antwort zu deiner Supportanfrage und werde Teil unserer Diskussion in der Help Community.

Facebook

Son Yorumlar

Twitter