Pamukkale Tv

Denizli ilinin en gözde olan tatil merkezlerinden birisi olan Pamukkale sahip olduğu güzellikleri sayesinde her sene binlerce insanın ilgisini çekmekte ve bölgeye bu sayede pek çok turist kazandırarak ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Kaynak sularının kireçleri sayesinde oluşmuş bir tepe olarak kendisi parlak bir beyazlığa sahip olması ile ve yüksekliği ile dikkat çekmesi nedeniyle büyük ilgi görmektedir. Hem yerli halk tarafından büyük rağbet görmesi hem de turistler tarafından dikkat çekmesi ile oldukça popülerdir.

Pamukkale TV bölgenin ilk uydu kanalı olarak dikkatleri çekmektedir. TÜRKSAT üzerinden vermiş olduğu hizmet kalitesi ve tarafsız haber anlayışı ile insanların beğenisini kazanmış olan bir televizyon kanalı olarak aynı zamanda internet üzerinden hem programları daha sonradan izleme fırsatı sunarken aynı zamanda canlı yayın özelliğine de sahiptir.

Yayın akışı olarak sizlere pek çok alanda hizmet veren Pamukkale televizyon kanalı olarak gerçek anlamda başarılı ve tarafsız bir yayın ilkesi ile çalışmaktadır. Gerek bölgesel gerekse evrensel spor haberleri ile birlikte yapmış olduğu haberler ile izleyicileri bilgilendirmektedir. Aynı zamanda yapmış olduğu haberler ile gündemdeki haberinde yakından takip etme fırsatı bulabilirken bu haberler ile halkı en doğru şekilde bilgilendirmeyi hedeflediği için başarılı bir hizmet anlayışı vardır. Profesyonel çalışması, uzman bir ekip kadrosuna sahip olması ve kaliteli biz ne anlayışı ile yerli halk tarafından sevilerek izlenmektedir.

Facebook Kommentare

Yorum Yapın