Malatya Ertv

Türkiye’nin en güzel şehri, kayısı cenneti, havası sert insanı mert şehir Malatya. Ülkemizin kuzeydoğusunda bulunan bu ilimiz gelişmişlik açısından birçok Avrupa şehri ile mukayese edebilecek seviyededir. Malatya’nın kendine has dokusu, kayısının lezzeti, yöresel yemekleri ve dansları ile çok çeşitli ve renkli bir şehirdir Malatya. Malatya er TV bu şehrin güzelliklerini, günlük olaylarını, gelişmeleri ve yenilikleri siz değerli izleyicilere sunmaktadır. Kanalımız uydu yayınında, kablo TV de ve internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz. Günlük programları internet sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

 İnteraktif bir kanal olan Malatya Er TV izleyicilerine en iyi yayın kalitesini sunmak amacı ile son teknolojiye entegre olmuş bir kanaldır. Hayata dair çeşitli programlar ile her yaş kitlesine uygun programlar yapmakta ve bu programları siz değerli izleyicilerimize sunmaktadır. Kanalımız tarafsız ve objektif olmak ile birlikte, misyonunu ve vizyonunu Malatya’nın daha fazla gelişmesi için düzenlemektedir ve bu yönde hareket etmektedir.

 Malatya er TV Malatya’nın spor ve siyasetinden, tarım ve köylüsünden pek çok konuda en güncel bilgileri ve haberleri sizlere aktarmaktadır. Günün en güncel olaylarını, yaşanılan olayları ve sorunları içeren programları ile yürütülen bir yayın politikasına sahiptir. Malatya er TV siz değerli izleyicilerimiz ile büyümekte ve gelişmektedir. Siz var olduğunuz ve istediğiniz sürece bu kanal sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyar.

Facebook Kommentare

Yorum Yapın