Krt Tv

Dünya küresel bir hale geldi ve insanlar da bu küreselleşmiş olan dünyada olan gelişmeleri anında öğrenmek ve takip etmek istemektedirler. Bu isteği karşılamak için de pek çok haber kanalı yayın hayatına başlamaktadır. Bunlar arasında KRT TV en başarılı olan haber ve kültür kanallarından birisidir. Dikkatli bir şekilde tarafsız bir gözle hazırlanmış haberleri sizlere saat başı verdiği haberler ile vermesinin yanında bana dinden bahset gibi sizlerin dini konular hakkında bilgiler almanızı canlı olarak yayınlanan programda Dr. İhsan Eliaçık tarafından bu bilgiler verilmektedir.

KRT TV yayınlarını TÜRKSAT üzerinden alabileceğiniz gibi ayrıca d-Smart 147. Kanaldan da izleyebilirsiniz. Hakan Kaya ile dünya gözüyle programıyla güzel ülkemizin değişik köşelerini gezme fırsatı bulacaksınız. Sizlere Dünya Gözüyle programı ile hayata bambaşka bir pencereden bakmanızı sağlayacak olan KRT TV, KUR’AN VE İSLAM programı ile İslam dini hakkında bilmek istediklerini cevaplayacak ve yanlış bilinen her şeyin çözümünü bulmanızı sağlayacaktır. Aynı şekilde Bana Dinden Bahset programı ile de dinin ve hayatı sorgulamanın tartışması yapılarak uzman kişiler tarafından bilgi almanızı sağlayacak bir programla sizlere hizmet verecektir.

KRT TV; Aslı Astarı, Sihirli Notlar, Her Şey, Kitapkolik, Küresel Diplamasi ve daha pek çok programı ile gündemden magazine ve eğlenceye her alanda merak ettiğiniz her şeyi kolaylıkla öğrenirken aynı zamanda eğlenceli bir seyir keyfi yaşamanızı sağlayacaktır.

Facebook Kommentare

Yorum Yapın