Kanal 7 Avrupa

Yayın Kuruluşunun ismi : Kanal 7 Avrupa
Sahibi : Hayat Görsel Yayıncılık A.Ş.
Uydu yayın frekansı : 12095, h 4800 5/6 (SD)
Digiturk : 334. kanal (SD)
Hedef kitlesi : Muhafazakar Kesim
En sevilen programlar : Ella Bella Bingo, Cocomong, Impossible Curve Ball, Bir Garip Aşk, Deli Divane, Elif
Yayın yaptığı alan : Haber, Dini Programlar
Telefon: 0 212 437 80 80
Fax: 0 212 437 85 99
E-mail: [email protected]
Web: http://www.kanal7.com
Mektup adresi : Otakçılar Cad. No: 78 34030 Eyüp/İstanbul

Kanal 7 Avrupa canlı yayın kanalı, aslında diğer Kanal 7 yayınıyla birebir aynı konumda bulunmaktadır. Avrupa’da ikamet eden diğer Türk vatandaşları içinde hizmet sunabilmek adına, bu kanal aktif hale getirilmiştir. Her en kadar diğer Kanal 7’nin düzeneğinden gitmekte olsa da, gerekli test yayınlarından başarılı geçip, yayın hayatına başlamış ve kaliteli hizmetinden ötürü izleyici sayısını artırmayı başarmıştır. Hem Türkiye’de hem de Avrupa’daki vatandaşlarımız tarafından sıklıkla takip edilmekte ve dizi programları sunulduğunda da yoğun bir ilgiyle takip edilmektedir. Evinizdeki televizyonlarınızdan gerekli bağlantıyı sağladıktan sonra ya da internete giriş yaparak web sayfamızdan da Kanal 7 Avrupa canlı yayın akışı takip edebilirsiniz.

Kanal 7 yayınlarının birebir aynı olarak Avrupada yaşayan Türk vatandaşlarımız için yayınlanan canlı tv kanalıdır. Kanal 7 Avrupa İzle kanalı sayesinde Türkiyede olup biten her şeyi öğrenebilme fırsatı bulacaksınız. Ayrıca Kanal 7 Avrupa Online izle hizmetimizle de kanalın yayınlarına ulaşabilirsiniz.
Kanal 7 Canlı tv
günümüzden tam olarak 21 sene önce yayın hayatına girmiş ve dini bir kanal olarak hala kesintisiz yayınlar vermektedir. Kanal İstanbul merkezli çalışmaktadır. Kanal bu güne kadar toplam 3 adet logo değişimi gerçekleştirmiştir. Diğer bütün ulusal kanallar gibi Kanal 7 HD olarak 2014te yayına girmiştir. Kanal 7 izlemek istiyorum diye arama yapan ziyaretçilerimizin istekleri doğrultusunda sizlere internetin güzel görüntü kalitesi taşıyan ve kesintisiz kanal 7 izleme imkanı sunan alternatiflerini ekliyoruz. Kanalımız kendi bünyesinde yaptığı türkülerin hikayelerini filme çevirmesi ile ünlüdür. Örnek vermek gerekirse Ceviz Oynamaya Geldim Odana isimli türkünün gerçek bir hayattan alınmış olduğunu bizlere göstermek için televizyon sineması tadında bu konuyu film haline getirmiştir. Yapılan bu çalışmanın Türk halkı tarafından sevilmesi geçmişimizi ve örf adetlerimiz ne denli benimsediğimizi gösteriyor. Kanal 7 donmadan izlemek için alternatifleri deneyebilirsiniz. Sizlerde adresimizi ziyaret ederek hemen Kanal 7 Avrupa İzle hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kanalı sitemize bedava izleyeceğiniz bir sistem ile yüklüyoruz. Kesintisiz bir tv izleme keyfini yakalamak için platformumuzu ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. İyi seyirler diliyoruz.

Facebook Kommentare

Yorum Yapın