Kanal 67

Yayın Kuruluşunun ismi : Kanal 67 Sahibi : ZONGULDAK TELEVİZYON RADYO A.Ş. Uydu yayın frekansı :  (SD) Digiturk : . kanal (SD) Hedef kitlesi : Zonguldak Yöresi En sevilen programlar : Yöresel ürün tanıtımları ve haberler Yayın yaptığı alan : Yöresel Telefon: 0 372 265 55 85 Fax: 0 372 265 00 50 E-mail: [email protected] Web: http://www.kanalz.com.tr Mektup adresi : Atatürk Caddesi Cumhuriyet Meydani KILIMLI / ZONGULDAK

Takipçisi oldukça fazla olan bu kanalımız, Zonguldak ilimizin canlı TV kanalı olarak bilinmektedir. Yayında olan web sayfamızın siz kullanıcılara vermiş olduğu kaliteli hizmet sayesinde, 67 Kanal Z ile istediğiniz zaman, istediğiniz programı takip edebilirsiniz. Canlı TV 67 Kanalında da diğer kanallarda olduğu gibi, bazı televizyon programları hizmete sunulmuştur. 67 kanalında yayına verilen programları belirtecek olursak; Sabah Özeti, Ercan’la Objektif, Gülşah ile Sanat Sohbetleri, Futbol Hikâyeleri, Süper Modeller gibi televizyon programlarıyla hizmetine devam etmektedir. Bu televizyon programlarıyla da sınırlı kalmayan 67 Kanal Z, aynı zamanda Zonguldak iline ait güncel haberleri ekranları başındaki izleyicilerine sunmaktadır. Tarafsız bir program çerçevesinde yayınlanan bu haber bülteni sayesinde diğer gündem haberlerini de takip etmeniz mümkün.

Batı Karadeniz yöremizde bulunan Zonguldak İli'nin canlı tv kanalı olarak bilinmektedir. Kanal 67 Canlı İzle Kanalında yayınlanan programlar şöyledir; Futbol Hikayeleri, Süper Modeller, Gülşah İle Sanat Sohbetleri, Sabah Özeti, Ercan'la Objektif gibi canlı tv yayınları yapılmaktadır. İlimizde yer alan haber konularını ekrana taşıyan kanal izleyiciye tarafsız ve güvenilir bilgi sunmaktadır. Kanal 67 Canlı İzle ilkeli yayıncılık anlayışı ile evinize konuk olurken bilgilendirici sıhbetler yayınlamaktadır. Dolayısıyla eğitimli birey ile oluşturulan toplumda olaylara bakış açısı da farklılaşmaktadır. Kanal 67 HD İzle kanalında yayınlanan belgeselleri daha kaliteli bir şekilde takip etmeniz için yayın standartlarını iyileştirmiştir. Bu belgesellerde doğa eşsiz güzellikleri ile insanı adeta büyülemektedir. Dolayısıyla insanın evreni tanıma, keşfetme güdüsünü tetiklemektedir. Kanal 67 HD İzle sayesinde yayınlar normal yayın olan SD kalitesinden farklı olarak geniş ekran formatına uygun olarak yapılmaktadır. Yayınları yüksek kalitede izlerken keyif dolu anlar yaşayacaksınız. Kanal 67 Online İzle yayınlarını internet bağlantısının olduğu her yerden takip etmeniz için sunulan canlı tv hizmetidir. Yayınları Android telefonlardan ya da tabletlerden kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Kanal 67 Online İzle kanalına ulaşmak için web adresimize girerek kanalın logosuna bir defa tıklamanız yeterli. Kanal 67 Donmadan İzle erişiminiz için web adresimize eklenmiştir.  Son zamanlarda kanalların internet yayınlarını da takip eden kanal 67 Kanal Z Online İzle hizmetide sunmuştur. Bu sayede yolda giderken, durakta otobüs beklerken ya da istediğiniz zaman kanalı izleyebilirsiniz. Android özellikli telefonlarınızdan, tabletlerinizden, İOS, OS X işletim sistemine sahip birçok cihazdan 67 Kanal Z Online İzle fırsatına erişebilirsiniz. Sizlerde adresimizi ziyaret ederek hemen 67 Kanal Z İzle hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kanalı sitemize bedava izleyeceğiniz bir sistem ile yüklüyoruz. Kesintisiz bir tv izleme keyfini yakalamak için platformumuzu ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. İyi seyirler diliyoruz.

Facebook Kommentare

Yorum Yapın