Kanal 5

Gaziantep merkezli bir yayın kuruluşu olan Kanal 5 1993 yılından beri sektöründe öncü olarak ve günden güne kendini geliştirerek hareket eden bir televizyon kanalıdır. Kurulduğu günden bugüne kendini zamana uyum sağlayacak şekilde geliştiren her zaman en iyi ve en doğru bilgi aktarımını amaç edinmiş bir kanalımız ve lider bir kuruluştur. İçeriği her zaman konular bakımından çok çeşitlilik arz eden ve takipçilerini günden güne daha çok artan renkli programları ile de izleyici sıkmadan yayın yapan bir kurum olmuştur.

    Kanal 5 yılların vermiş olduğu tecrübe ve tarafsız yayın ahlakı ve etiğine saygı duyarak ilerlemiş olduğu yayın hayatında her kesime hitap edecek şekilde yayın akışı sayesinde aranılan bir kanal olmuştur. Her zaman en iyiyi vermeyi amaçlayan kanal dürüst, tarafsız, etik gazetecilik anlayışı sayesinde de diğer kanallara fark yaratmayı başarmıştır. Sadece Gaziantep ile alakalı yayın yapmayan kanal Türkiye den güncel haber ve bilgileri hızlı bir biçimde yayında paylaşmaktadır. Sağlık, eğitim, spor, ekonomi, siyaset alanın da farklı programları sayesinde kanalımız her kesime hitap etmiştir. Kanal da aradıklarından fazlası izleyiciye verilmesi amaçlanmıştır.

    Kanal 5 günümüz yayıncılık anlayışı sayesinde her renkten bir yelpaze gibi değişik konuları işlemeye devam ederek yayın hayatında farkını ortaya koymuştur. Sevilen ve günden güne izleyici kitlesi hızla artan kanal ilerleyen zamanlarda daha çok izleyici kitlesi ile buluşacaktır.

Facebook Kommentare

Toplam 1 Yorum Yapılmış.

  1. Ümit Sezi dedi ki:

    Suleymaniye dersleri, tefsir günlüğü, buhari şerif sohbetleri nerede zaman yayınlanıyor. Yayın akışını lütfen güncelleyiniz.Yeni yayın döneminizde değişen birşey yok, Vasatın da altında bir yönetim kadrosu neyi hangi saatte seyredecegininden haberdar edilmeyen mağdur bir seyirci kitlesi .

Yorum Yapın