Kanal 3

Kanal 3, Afyonkarahisarın ilk uydu televizyon kanalı olarak bilinmektedir. Kanal, 2008den beri kesintisiz canlı tv hizmeti vermektedir. Kanal 3, diğer kanallardan farklı bir yayın anlayışına tematik olarak farklılığa sahiptir. Daha içten ve samimi bir yayın anlayışıyla, kanalın izleyicisi her geçen gün büyüyor. Kanal 3 sabahın ilk saatlerinde, seyirciler sağlık, spor ve eğlence gibi her türlü bilgiyi alır.

En çok izlenen programlardan biri Afyonkarahisar konuşuyor. Bu program sayesinde izleyiciler Afyon’u oturduğumuz yerden görebilirler. Kanal 3, canlitv.com durağının HD kalitesinde izlemeyi seçtiğiniz tek adres. Sadece Afyonkarahisar Kanal 3 ile sınırlı kalmamakta, Kanalın çevre iller programı da yayın içerisinde bulunmaktadır. Özlediğimiz Türk dizi filmlerinin yanı sıra bir dizi yabancı film de kanal yayınları içerisinde yer alıyor. Afyonkarahisar kanalı 3, güncel olayların eşsiz eserleri ile sıkılmayacağınız en güzel platformlardan biridir. Ayrıca unutulmayacak olan Türk sinema filmleri de konulardan biri. Unutulmaz yerli Türk filmlerini bu kanalda bulabilirsiniz. Bu kanaldaki eski isimlerin ünlü film yapımları gibi eşsiz yapıtlar izleyici ile buluşmaktadır.

Güne başladığınızda izleyebileceğiniz TV programları da vardır. Kanal, Sağlık köşesinde bize çok önemli bilgiler vermeyi amaçlamaktadır. Sabah haberleri ve haber başlıkları da önemli olayları öğrenebilir. Türkiyede neler olup bittiğini izleyemeyeceksiniz. Spor severler de televizyon kanalını unutmayan futbol takımları önemli olayları işlemeye devam etti. Güne başladığınızda zevkle izleyebileceğiniz başka programlar var.

Facebook Kommentare

Yorum Yapın