Hrt Akdeniz

Hrt Akdeniz Hatay’ın sesi olan kaliteli yayın anlayışına sahip bir kanalımızdır. Hatay’ın tek ulusal Türkiye’nin ise ilk yerel kanalı olarak dünden bugüne hizmet veren bir kanalımızdır. HRT açılımı ‘Hatay Radyo Televizyonu’dur. HRT 23 senedir yerel son beş senedir ise uydu üzerinden uluslar arası yayın yapan kaliteden ödün vermeden günümüze ulaşan bir yayın kanalı olarak görev yapmaktadır. Yapmış olduğu kaliteli programlar ile seviyeli haber anlayışı sayesinde her zaman aranılan kanallar arasında yer almıştır. Günümüze uyum sağlayan ve her zaman kaliteden ödün vermeden yapılan yayınlar sayesinde Türkiye çapında sevilen Tv kanalları arasında yer almaktadır.

    Hrt Akdeniz 30 Nisan 2010 senesinde uydu platformu sayesinde tüm ulusal yayına başlamıştır. Türkiye ve 64 ülke olmak üzere yayını çeşitli kuruluşlarda duyulmuştur. Haber, siyaset, sevilen diziler sayesinde aranılan ve her geçen gün izleyici sayısı artan bir kanal olmuştur. Yapmış olduğu çeşitli siyaset programları ile de kaliteli ve güncel haberler eğitimli yorumcular sayesinde halka ulaşmıştır.

    Dünden bugüne kendi istikrarlı gidişinden taviz vermeyen her zaman ilerisini hedefleyen bir kanal olan Hrt Akdeniz her zaman aranılan ve sevilen bir kanal olarak izleyicilerin sevgisini kazanmıştır. Kaliteden ödün vermeden yapmış olan yayınlar ve güncel yayın akışı sayesinde işini severek yapan ekibin başarısı günden güne artmaktadır. Bir kumanda mesafesinde sizde bu yayından almak isteyeceğinizden fazlasını alabilirsiniz.

Facebook Kommentare

Yorum Yapın