Haberaks Tv

Karadeniz Türkiye ve dünyadan tüm haberleri birada bulmanızı sağlayan Haberaks TV Yeşil doğası ve fındığı ile ünlü bir kentimizdir. Karadeniz’in kıyısında bulunan bu şehirde yeşil ile denizin birleştiği plajlarda denize girmek çok keyiflidir ve bu da pek çok turistin ziyaret etmesini sağlamaktadır. Sadece yerel bir kanal olarak değil sizlere gerçek bir haber kanalı olarak yaptığı yayınlara TÜRKSAT uydusu ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca d-Smart 155. Kanaldan da bu kanalın hazırlamış olduğu birbirinden güzel ve ilgi çekici programlar ile doğru bir kanalı seçerek izlemiş olacaksınız.

Samsun’un sesi olan ve tarafsız haber anlayışı ile izleyicileri ile buluşan bir kanal olarak Haberaks TV her kesimden insanın severek takip ettiği ve beğeni ile izlediği bir kanal olarak oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahiptir. Samsun’un Nabzı programı ile Samsun’da yaşanan olayları ve sorunları ekrana yansıtarak yerel halk ile buluşmasını sağlarken, Karadeniz’im programı ile de Karadeniz bölgesinin güzelliklerini ekrana yansıtarak izleyicilere sunmaktadır.

Sağlık olsun programı ile Doç. Dr. Cengiz Kayahan ile birlikte sağlık hakkında merak edilen her soruna ve konuya dahil cevaplara ulaşmanız mümkün olacaktır. Spor Masası programı da izleyicilerine gündemde ki en son spor haberlerini yansıtırken aynı zamanda uzmanlar tarafından bütün olaylar tek tek tartışılarak konuşulmaktadır. Bunlar ve daha pek çok programları ile izleyicilerine hizmet veren Haberaks TV başarılı bir kanaldır.

Facebook Kommentare

Yorum Yapın