Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Haber 61

Benzer Kanallar

Karadeniz bölgesinin en güzel illerinden birisi olan Trabzon her sene tarihi ve kültürel zenginlikleri ile pek çok yerli ve yabancı turistin uğrak mekanı olmaktadır. Ayasofya Müzesi, Cephanelik ve Trabzon Kalesi gibi birbirinden harika yerlere ev sahipliği yapmakta olan bu güzel şehirde yerel halkı bilinçlendirmek ve gündemde ki son olaylardan haberdar olmasını sağlamak amacı ile Haber 61 kurulmuştur.

Haber 61 gerek TÜRKSAT gerekse Kablo TV üzerinden kolaylıkla izlenebilmekte olduğu için herkes tarafından sevilerek izlenen bir kanaldır. Özellikle yerel halkın yakından takip ettiği bir televizyon kanalı olarak bölgede en çok seyredilen kanal olma özelliğini taşımaktadır. Uzman ekip kadrosu ve tarafsız haber anlayışına sahip bir kanal olarak her zaman doğru şekilde haberler sunmaktadır.

Trabzon Spor Kulübü hakkında ve diğer spor haberleri hakkında en güncel haberlerin bulunduğu, herkes için yalansız ve tarafsız bir şekilde haber yapılan bir kanal olarak Haber 61 güvenilir bir haber kanalıdır. Sağlıktan gündeme, Türkiye’den Dünya haberlere yer verilen kanala yalnızca televizyon üzerinden ulaşmak ve her programı anında izlemek zorunda da değilsiniz. Bunun yerine dilerseniz sizler için en güvenilir ve kaliteli şekilde hizmet verilecek olan internet sayfası üzerinden de dilerseniz telefonlarınızdan ya da bilgisayarlarınızdan giriş yaparak ulaşım sağlayabilir, canlı yayın özelliği ile programları kaçırmadan rahatlıkla izleyerek keyifli bir seyir yaşayabilirsiniz.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Gönder

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Tavsiye Ediyoruz

Son Yorumlar