Güneydoğu Tv

Yayın Kuruluşunun ismi : Güneydoğu Tv
Sahibi : Güneydoğu Medya Grubu
Uydu yayın frekansı : (SD)
Digiturk : kanal (SD)
Hedef kitlesi : Güneydoğu Yöresi
En sevilen programlar :Güneydoğu Tanıtımları ve Yöresel haberler
Yayın yaptığı alan : Tanıtım
Telefon: 0 414 314 52 52
Fax: 0 414 314 64 81
E-mail: [email protected]
Web: http://www.guneydogutv.com
Mektup adresi : Fatih Sultan Mehmet Parkı İçi 63300 Merkez / Şanlıurfa

Güneydoğu bölgesindeki bütün illerimize ait gelişmeleri, Güneydoğu TV canlı yayın kanalından takip edebilirsiniz. Özellikle Güneydoğu bölgesini ve bu bölgede yer alan illerin tanıtımını yapan, tüm Türkiye’ye tanıtan bir kanal olması sebebiyle, oldukça ilgi gösterilmektedir. Yörenin gelişebilmesi adına sosyal ve kültürel alanlara özgü yayınlarda yapılmaktadır. Yayın akışı itibariyle, akşam saatlerinde ana haber bülteninde, Güneydoğu bölgesindeki sıcak gelişmeleri ve ülke genelindeki son dakika gelişmeleri aktarılmaktadır. İlerleyen saatlerde de, her ailenin izleyebileceği tarzda filmler seçilmekte, insan haklarına saygıda sorun teşkil edecek ve çocukların gelişimini olumsuz yönde etkileyebilecek içerikleri barındırmayan filmler yayınlanmaktadır. Bölgenin kalkınmasına da destek verilebilmesi için, Güneydoğu TV canlı yayın kanalı hizmetini en düzeyde vermeye çalışmakta ve son teknoloji ürünleriyle hizmet verilmektedir.

Güneydoğu yöremizin tanıtımını yapan ve yöreye ait güzellikleri ekrana getiren canlı tv kanalıdır. Güneydoğu Tv Canlı İzle kanalıyla sizlere sunulan yayınlardan istifade edebilirsiniz. Yörenin gelişmesi için sosyal ve kültürel yayınlar da yapılmaktadır. Güneydoğu Tv Canlı İzle kanalında akşam kuşağında ailece izlenebilecek filmler de yayınlanmaktadır. Üstelik canlı tv yayınlarını Güneydoğu Tv HD İzle hizmetimiz sayesinde daha kaliteli izleme fırsatı bulacaksınız. Tarihsel süreçlerinde anlatıldığı çeşitli belgeselleri de izlemek mümkün. Güneydoğu Tv HD İzle kanalında bazı zamanlarda yörenin futbol müsabakaları da canlı olarak yayınlanmaktadır. Yayınları donmadan ya da takılmadan izleyebilmeniz için Güneydoğu Tv Online İzle fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu yayınları kanalların kendi adreslerinden almaktayız. Güneydoğu Tv Online İzle kanalı da ana siteden alınarak eklenmiştir. Güneydoğu Tv Online İzle hizmetimiz kesintisiz ve donmadan izlenebilen canlı tv kanalları arasında yerini almıştır. Güneydoğu Tv Online izle kanalını donmadan, takılmadan üstelik yüksek çözünürlükte takip edebilirsiniz. Ayrıca yayınlar takılmadan sürekli olarak canlı tv üzerinden izlenebilmektedir. . Sizlerde adresimizi ziyaret ederek hemen Güneydoğu Tv İzle hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kesintisiz bir tv izleme keyfini yakalamak için platformumuzu ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. İyi seyirler diliyoruz.

Facebook Kommentare

Toplam 3 Yorum Yapılmış.

 1. Hasan ÖZCE dedi ki:

  Sayın Bakanım;
  Tarım Teknikerlerine Uzaktan Eğitim Lisans Tamamlama istiyoruz. Tapu, İlahiyat ve Sağlıkçılara verilen bu hakkı biz Tarım Teknikerleri de istiyoruz sadece Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı personellerine değil TÜM TARIM TEKNİKERLERİ için istiyoruz.

 2. İrfan dedi ki:

  Tv miz ultra hd olmasına rağmen güneydoğu tv yi izleyemiyoruz yeni frekansları denememize rağmen olmadı

 3. Ilhan çiçek dedi ki:

  Başkana sorur musunuz kalenin arkasında ki kentsel dönüşümün hali ne olacak acaba

Yorum Yapın