Genç Tv

Televizyon kanalı olarak 1994 yılında Raks Holding tarafından kurulmuş olan ve İstanbul’da yayın yapmakta olan Genç TV Türkiye’nin müzik kanalı olarak hizmet vermektedir. Genç TV ‘gençlerin ve kendini genç hissedenlerin kanalı’ sloganı hizmet veren ve her kesimden insanın beğeni ile takip ettiği en çok izlenmekte ve dinlenmekte olan kanal olarak kaliteli bir şekilde yayın yapmaktadır. İstanbul üzerinden yayın yapan bir televizyon kanalı olarak hem bölgede hem de ülke çapında oldukça fazla izlenilmeye sahip başarılı bir televizyon kanalıdır.

Genç TV müzik kanalı olarak TURKSAT ve Kablolu TV olarak yayın yapmaktadır. Bu nedenle herkesin kolaylıkla ulaşması mümkün olmaktadır. Son çıkan parçalardan tarihin sayfalarında yolculuk yapmak isteyenler için nostalji yapmak isteyenler için birbirinden güzel eski parçalara kadar her şarkıya ve klibe yer veren kanalda aynı zamanda Türkçe şarkıların yanı sıra pek çok yabancı şarkıya ve klibe de yer verilmektedir.

Didem Taslan ile En Trendler programı ile başarılı bir sunucu olan Didem Taslan’nın en trendleri sunduğu harika bir programın sonrasında Dünyadan programı ile de pek çok yabancı şarkı sevenleri ile buluşmaktadır. Ünlü sokaklar ve Ünlü plajlar programları ile de izleyicilere birbirinden harika ve ünlü mekanlar gösterilmektedir. Sizler de dilerseniz televizyon yerine internet üzerinden canlı yayın özelliği ile birlikte Genç TV’yi rahatlıkla seyredebilirsiniz.

Facebook Kommentare

Yorum Yapın