Fil Tv

Yayın Kuruluşunun ismi : Fil Tv
Sahibi : Doğan Gazetecilik A.Ş.
Uydu yayın frekansı : 11775 v 27500 3/4 (SD)
Digiturk : kanal (SD)
Hedef kitlesi : Genel
En sevilen programlar : Filbox sinemaları
Yayın yaptığı alan : Eğlence
Telefon:
Fax:
Web: http://www.filbox.com.tr
Mektup adresi : Ahi Evran Cad. No:4 Maslak Şişli İstanbul

Fil TV canlı yayın kanalımız, yüksek kaliteli çözünürlüklü görüntü hizmetiyle sinemaseverlere güzel bir hizmet sunmaktadır. Kanal içerisinde kesintisiz yüzlerce hatta binlerce film kategorisi yer almaktadır. Film tutkunlarının her zaman tercih noktası olan bu kanalı sizler de istediğin zaman takip edebilir ve evinizi sinema ortamına çevirerek, filminizin keyfini çıkarabilirsiniz. 2014 yılında test yayınlarına başlanmış olup, yaklaşık olarak 2 aylık bir süre içerisinde normal bir kanal haline dönüşmüştür. Verdiği kaliteli hizmet sayesinde, takipçisi gün geçtikçe artan Fil TV kanalı, siz kullanıcılarına eşsiz kalitede hizmet sunmaya devam etmektedir. Kanalı evinizden takip etmek için, internete bağlanarak web sayfamızdan da hizmet alabilirisiniz, Türksat 4A uydusundan da hizmet alabilirsiniz.

Fil Tv canlı kanalı, türkiyenin uydu üzerinden kesintisiz ve HD yayın yapan sinema kanalıdır. Kanal içerisinde binlerce film yer almakta ve yakın zamanda kurulmasına rağmen binlerce izleyici kitlesine ulaşmıştır. Kanal içerisinde sadece filmler yer almamaktadır, dünyaca ünlü dizileri de kesintisiz olarak HD sunmaktadır. Kanalın izleyenlerine verdiği en büyük hizmet ise fil box hizmetidir. Yıllık ödenen bir miktar ücretten sonra dünyanın en büyük yapımlı filmleri ve dizilerinden oluşan binleri bulan bir arşiviniz olacaktır. Henüz 2014 yılınd test yayınlarına başlayan kanal, iki ay gibi bir sürede normal yayın hayatına geçmiştir. Oflaz Medya Grubuna ait olan dizi ve film kanalıdır. Türksat 4A uydusundan şifresiz olarak yayın yapmaktadır. Kanal içerisinde sadece filmler yer almamaktadır. İzleyen kitlesinin sinema konusunda daha güzel bir karar verebilmesi için sinema programları düzenleyerek filmler hakkında genel bilgiler vermektedirler. Kanalı şimdi bedava olarak izlemenizi sağlıyoruz. İyi seyirler diliyoruz.

Facebook Kommentare

Toplam 2 Yorum Yapılmış.

  1. Mustafa Çoban dedi ki:

    Fil Tv. canlı kanal film görsellerinin zaman zaman gösterimleri tv.de vb. yayımlanırsa daha çok izleyicinin dikkatini çekeceği kanaatindeyim. Hoşça kalın !!!

  2. fil tv kapandımı? dedi ki:

    Fil tv kapandımi

Yorum Yapın