Deha Tv

     Deha Tv yayın hayatına 1994 yılının Kasım ayında başlamıştır ve 22. Yılında ise uydu kanalı olarak hizmet vermeye devam etmiştir. Denizli’nin ilk özel tv kanalı olması nedeni ile önemli bir yere sahiptir. Denizli il ve ilçelerinde ayrıca 80 ülkeye hizmet vermeyi başarmış bir kanalımızdır. Başarı ve izleyen kişi sayısını günden güne katlayan kanalımız başarılı yayıncılık ilkesi ile en iyi hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Konular güncel ve özgün olması nedeni ile çoğu kişin  ve her kesimin tercih sebebi olmuştur.

     Bir doğa harikası olan Pamukkale de Denizli ilimiz de bulunmaktadır. Denizli’nin akla ilk gelen bu doğa mucizesi ve ilk yayın kurumu olan Deha Tv olmuştur. Denizli ile özdeşleşen kanal sadece Denizli ili ile ilgili bilgi vermekten ziyade yakınında bulunan bir çok il ve ilçe hakkında da bize ışık tutmuştur. İşlediği güncel konular, Ege kentleri hakkında haberler, kültür-sanat haberleri, güncel spor haberleri, eğlence köşesi, çeşitli konuları ele alan belgeselleri ile yayıncılık programında önemli bir yere sahiptir. Yayında ki amaçları arasında izleyici odaklı olmayı, saygın ve dürüst yayıncılık yapmayı amaç ve ilke edinmiştir.

      Deha Tv kendi internet sitesinden canlı olarak izlenebildiği gibi uydu üzerinden de izlenilebilmektedir. İnternet sitesi ile izlemek artık çok kolaylaşmış olup hızlı bir biçimde yayına bağlanabilmekte mümkündür. Deha Tv başarısını günden güne artırarak yoluna bu şekilde devam etmiştir.

Facebook Kommentare

Yorum Yapın