Anadolu Yurdum Tv

Yayın Kuruluşunun ismi : Anadolu Yurdum Tv
Sahibi : Kantaş Medya Grup
Uydu yayın frekansı : (SD)
Digiturk : (SD)
Hedef kitlesi : Genel
En sevilen programlar :
Yayın yaptığı alan : Eğlence
Telefon: 0212 690 48 36
Fax: 0212 690 48 38
Web:
Mektup adresi : Saadetdere Mahallesi Eşkinaz Caddesi 67. Sokak No:13 Kat:3 Esenyurt/ İSTANBUL

Anadolu Yurdum TV canlı yayın kanalı, günün 24 saatini de yurdumuzun genelinden bilgiler aktaran, görüntüler sergileyen bir kanaldır. Yayın akışı itibariyle, izleyicilerine genelde nostaljik filmler sunabilmek için bazı saatlerde ve günlerde Yeşilçam sinemalarından filmler yayınlamakta, bazen de güncel olan filmlerden sunulmaktadır. Ülkenin genelini ilgilendiren bir durum söz konusu olduğunda takipçileri için son dakika gelişmelerini de aktarmaktadır. Sadece yurdumuzdan görüntüler ve nostaljik filmlerle karşımıza çıkmayan Yurdum TV kanalı, günün belirli saatlerinde takipçilerine müzik ziyafeti de vererek eski ve yeni tüm albümleri yayınlamaktadır. Anadolu halkının kültür ve sanat ile bütünleşmesini konu alan tüm belgesellere de yer veren kanal, gün geçtikçe izleyici sayısını artırmakta ve kendini geliştirerek daha kaliteli yayınlar sunmaktadır.

Anadolu Yurdum Tv canlı kanalı günün her saatinde Türk Sinemasına ait filmleri ekranlara kesintisiz olarak getirmektedir. Kanal adını kanıtlamış filmleri HD kalitesinde sizlere ulaştırmaktadır. Kemal Sunal Filmlerinden İlyas Salman Filmlerine, Müjdat Gezen Filmlerinden Şener Şen Filmlerine kadar tanınmış bir çok filmi ekrana taşımaktadır. Anadolu Yurdum Tv İstanbul merkezli yayınlarını dünyanın her yerine online olarak ulaştırıyor. Kanalın kaliteli içeriğine tabletinizden ya da Android telefonlarınızdan dilediğiniz her an ulaşabilirsiniz. Anadolu Yurdum Tv online izle fırsatını internetin olduğu her yere ulaştırmak için kanalı webtv adresimize ekledik. Türk Sinemasına ait yapımları ekranlara taşıyarak sizleri arşiv derdinden kurtarmayı amaçlamaktadır. İstediğiniz zaman sinemanın ses getiren türk filmlerini HD kalitede donmadan, takılmadan izleyebileceksiniz. Anadolu Yurdum Tv HD kanalı ile unutulmuş filmleri de izleyerek eski filmlerin tadına varmanıza yardımcı olmaktadır.Keyifli seyirler.

Facebook Kommentare

Toplam 9 Yorum Yapılmış.

 1. Nihat dedi ki:

  süper tv kanalı gerçekten

 2. Sertac dedi ki:

  Bir film verıyorsunuz ara reklam i neden 1 saat sürüyor biktirdiniz artık..birde yetmiyor verdiğiniz filmi kesik kesik verıyorsunuz duzeltin kendinizi…???

 3. Akif dedi ki:

  Arkadaşlar bu reklamları biraz daha az ve kısa tutarsanız sevinirim dizi 10dakka yarım saat reklam bitirdi artık buna bir çare bulun

 4. İhsan dedi ki:

  Filmler güzel de bıktırdınız artık yarıdan başlatıp tekrar sarıp birdaha başa alıyorsunuz nasıl bir tv anlayışı bu reklamlardan zaten bahsetmiyorum sadece insanları kandırmayın

  • hollywood dedi ki:

   İhsan bey sitemizde bulunan kanallar canlı olarak yayınlanmakta ve filmleri biz koymuyoruz. Yayınlanan filmleri biz sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Ancak yayıncı kuruluş devamlı yayınladığı zaman bizim elimizden gelen bir şey yok ne yazıkki. Sitemizde bulunan fil tv üzerinden gerçekten kaliteli filmleri izleyebilirsiniz.

 5. Halil dedi ki:

  Ne saçma bir yayın akışınız var ya film izliyoruz araya yarim saat reklam giriyor reklam bitince başka film başlıyor bu nasıl bir saçmalıktır!!??????

 6. arif dedi ki:

  istedigimiz kanal yok izlemeye gerek yok.yaramaz

Yorum Yapın