AGD Tv

Anadolu Gençlik Derneği olarak açılan AGD genel merkezi Ankara’da bulunan Milli gençlik Vakfının kapatılması üzerine kurulmuştur. Derneğin genel başkanlığını Salih Turan’ın yapmış olduğu dernek pek çok faaliyeti ile hizmet vermekte olan bir kuruluştur. AGD TV de Anadolu Gençlik Derneğinin televizyon ayağı olarak faaliyet veren bir organıdır. İyi ve doğru bir şekilde hizmet vermek ve refah ve adaleti sağlamayı amaçlayan dernek bu şekilde ki yaptırımlarını televizyon kanalı üzerinden de yürüterek halkı bilinçlendirmekte ve onlar için kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

TÜRKSAT ve Kablo TV üzerinden rahatça ulaşım sağlayabileceğiniz AGD TV her yaştan ve kesimden insana en tarafsız ve kaliteli bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Çizgi Film yayınları ile çocuklara hitap eden programlar yaparken sonrasında haberler ile kamuoyunu en tarafsız şekilde yansıtmakta ve gündemde olan olayları uzman kişiler tarafından inceleyerek analiz etmektedir. Magazin programları ile ünlülerin yaşamlarına ışık tutan televizyon kanalı ile sizlerde merak ettiğiniz her şeyi tarafsız bir şekilde öğrenebilirsiniz.

AGD TV uzman bir ekip tarafından hizmet vermekte olduğu için en doğru şekilde halkı bilinçlendirmektedir. Yalnızca televizyon kanalı olarak da ulaşmak zorunda olmadığınız kanala dilerseniz televizyonlarınız yerine telefon ve bilgisayarlarınız yardımı ile internet üzerinden de kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Canlı yayın özelliği ile de ekranlarda olan programları seyredebilirsiniz.

Facebook Kommentare

Yorum Yapın