Abant Tv

Abant Tv Bolu’dan yayın yapan yerel bir televizyon kanalıdır. Kanal frekans bilgilerini 07 Temmuz 2015 yılında güncellemiştir. Merkezi yeri de yayın yaptığı yer ile aynı olan Bolu’dadır. Kanal kalitesinden ödün vermeden yapmış olduğu yayınlar ile günden güne sevilen ve tercih edilen kanallar arasında yer almıştır. Her zaman dürüst yayıncılık ilkesi ile hareket etmiş ve bu sayede izleyici sayısı günden güne artmıştır. Kanal bir dönem satışa çıkarılmış ve yeni sahipleri sayesin de de kalitesine kalite eklemiştir. Tercih edilmesinin bir diğer nedeni işini severek yapan eğitimli bir kadrodur. İzlerken de bu görsel kalite ve yapılan yayınlarla da kişilere sezdirilmiştir.

    Abant Tv sadece Bolu’ya özgü haberler ve içeriklere sahip yayın yapmaz ve birçok güncel konuda çeşitli programlar sayesinde kişilerin yediden yetmişe doyumunu sağlar. Bir televizyon kanalından beklenilenin fazlasını vermeyi amaçlayan kadrosu ile her zaman aranılan ve sevilen bir kanal olmuştur. Eğitim, sanat, ekonomi, sağlık ve kültür gibi birçok konu da bilgi veren kanal içerik bakımından çok fazla bilgi içeriklerine sahip bu kanal sayesinde günün yıldızıdır. Öyle ki çocuklar unutulmamış olup günün belirli saatlerinde onlar içinde programlar kaliteli sunucular eşliğinde yayınlanmıştır.

    Siz de Bolu dan bir hava bir nefes bir ses duymak isterseniz Abant Tv sayesinde bu zahmet etmeden yol gitmeden mümkün olacaktır.

Facebook Kommentare

Yorum Yapın