A Haber

Yayın Kuruluşunun ismi : A Haber
Sahibi : Turkuvaz Medya A.Ş.
Uydu yayın frekansı : 12054, h 27500 5/6 (SD)
Digiturk : 332. kanal (SD)
Hedef kitlesi : Haber
En sevilen programlar : Haber ve tartışma programları, son dakika haberler, spor, aktüalite programları.
Yayın yaptığı alan : Haber
Telefon: 0 212 300 66 66
Fax: 0 212 354 46 59
Web: http://www.ahaber.com.tr
Mektup adresi : Ihlamur Yıldız Cad. Toprak Center No:8 Beşiktaş – İSTANBUL
A Haber Canlı İzle Kanalını Sosyal medyada takip edin.
Facebook: https://www.facebook.com/ahaber.com.tr
Twitter: https://twitter.com/tvahaber

A Haber Canlı Yayın Kanalı

Hızla gelişen teknoloji çağında olmamızın birçok avantajı vardır bizlere. Özellikle internet ortamında yapılan iyileştirme ve yeni piyasaya sürülen platformlar, insanlığın faydasına olan birçok yeni şeyler üretiliyor. Canlı Tv platformları da bu sistemlerden sadece bir tanesidir. Evlerimizdeki televizyonlardan hangi programları takip ediyorsak, aynısını internet ortamından da artık takip edebiliyoruz. Evinizdeki televizyon arızalandığında, yolculuk yaptığınızda, ofiste çalışırken ya da buna benzer bir durumda olduğunuzda, eğer televizyondan bir programı takip etmeniz gerekiyorsa, bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan internete girerek canlı TV sistemleri üzerinden istediğiniz televizyon kanalını takip edebilirsiniz. Televizyonların ses ve görüntü kalitesinden de farksız olarak bir hizmet sunulmakta ve birçok internet kullanıcısı tarafından da ziyaret edilmektedir.

İnternet kullanıcıları için hazırlamış olduğumuz canlı TV platformumuzu ziyaret ederek, sizler de diğer kullanıcılarımız gibi televizyon kanallarını takip edebilirsiniz. Popüler kanalların olması ve sürekli olarak izlenen kanalların bir arada verilmesi sebebiyle, birçok ziyaretçi web sayfamıza günlük giriş yapmaktadır. Popüler olan kanallarımızdan bir de A Haber canlı yayın kanalıdır. Bu kanal, Turkuvaz Medya Gurubuna ait olan bir haber kanalıdır. 2011 yılında kurulan bu kanal sayesinde, ülke genelinde yaşanan gelişmeleri anlık olarak öğrenebiliyor ve akşam saatlerinde yayınlanan programları ile detaylı bilgiler alarak ülkenin son durumu hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz.

Günün 24 saatinde de aralıksız olarak hizmet sunan A Haber kanalı, HD kalitedeki görüntü hizmeti vermesi sebebiyle, sürekli olarak takip edilen kanallar arasında yer almaktadır. Yayın akışı itibariyle, son dakika gelişmeleri aktarılmakta, haber bülteni programları düzenlenmekte, gece saatlerinde misafir konular davet edilerek siyaset ve ülke durumu hakkında yorumlara yer verilmekte ve en önemlisi de sürekli olarak canlı yayın programları gösterilmektedir. Bunların yanı sıra, diğer televizyon programları da yayına sürülüyor. Bu programlara örnek verecek olursak, Portre, Belgesel Kuşağı, Toplumsal Hafıza, Z Raporu, Canan Barlas ile gündem, memleket Meselesi gibi diğer yayınlarda yapılmakta ve ekranları başındaki izleyicilere daha fazla hizmet sunulmaktadır.Bu hizmetin sayesinde de bizler var olan durumları anlık olarak öğrenebiliyor ve gündemdeki gelişmeleri yakından takip edebiliyoruz.

A Haber canlı TV kanalı, ülkemizin birçok yerinden takip edilmektedir. Teknolojiye ayak uydurarak ilerleyen bir kadroya sahip olması ve sürekli yeniliklere açık olması sebebiyle, sürekli tercih edilen kanallardan birisidir. Bu kanalı takip etmek isterseniz, evinizdeki televizyondan takip edebileceğiniz gibi internet bağlantısı olan bir bilgisayar ya da telefon üzerinden de canlı TV hizmeti sunan web sayfamıza bağlanarak takip edebilirsiniz. Evinizdeki televizyondan izleyebilmek için, gerekli frekans ayarlarını yapmanız gerekiyor. Diğer yandan internetiniz bulunuyorsa, nerede olursanız olun telefondan ya da bilgisayarınızdan web sayfamıza giriş yaparak istediğiniz kanalı takip edebilirsiniz. Üstelik verilen hizmet evlerinizdeki televizyonun görüntü ve ses kalitesinden hiçbir farkı bulunmamaktadır.

A Haber canlı yayın kanalımızı takip etmek istediğiniz takdirde, internet üzerinde yer alan web sayfamıza giriş yapmanız yeterli olacaktır. Üstelik herhangi bir ücret talebi ya da üyelik işlemleri gibi işlemleri yapmanız istenmemektedir. Tamamen ücretsiz ve internet kullanıcılarının hizmetine sunduğumuz bu sistem üzerinden, zaman fark etmeksizin istediğiniz günde istediğiniz saatte giriş yapıp, takip ettiğiniz televizyon programını veya A Haber canlı yayın kanalını takip edebilirsiniz. İnternet üzerinde yayında olan web sayfamızda sadece haber kanalları değil, belgesel kanalları, eğlence ve yarışma programlarının düzenlendiği kanallar, spor kanalları, müzik kanalları gibi birçok kanala erişim de sağlayarak en kaliteli hizmeti bizlerden alabilirsiniz.

Facebook Kommentare

Toplam 1 Yorum Yapılmış.

  1. Ümran dedi ki:

    Abi bizim memleket trabzonuda gösterin lütfen

Yorum Yapın