1AN Tv

TÜRKSAT ve Kablo TV üzerinden yayın yapan 1ANTV geniş bir izleyici kitlesine sahip ve oldukça kaliteli bir televizyon kanalı olarak hizmet vermektedir. Volga yayıncılık A.Ş ye ait olan televizyon kanalı İstanbul üzerinden yayın yaparak ülke genelinde bir seyirci kitlesine sahiptir. Yapmış olduğu kaliteli programları ile her yaştan ve her kesimden hitap etmekte olduğu için yerel halkın en çok tercih etmiş olduğu kanallardan birisidir. Aynı zamanda internet üzerinden de yayın vermekte olduğu için dilerseniz kaydedilmiş programları daha sonrasında kolaylıkla seyredebilir aynı zamanda canlı yayın özelliğine sahip internet sayfası üzerinden de programları zamanında izleyebilirsiniz.

Bir haber üç yorum, Nagehan Alcı yorumluyor, Arka sayfalar gibi programları ile gündemi yakından takip ederken aynı zamanda tarafsız hizmet anlayışı nedeniyle doğru haber ve bilgilere ulaşabilirsiniz. Meyra ile bir an, Biran’da muhabbet ve daha pek çok programı ile sizlere 1ANTV’nin sunduğu eğlence programları ile televizyonlarınızın karşısında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Duyduk Duymadık demeyin ile magazin konusunda ki bütün merak ettiklerinizin cevabını bulurken Sağlık kulübü, uzmanınıza sorun programları ile sağlık hakkında bilmeyen şeyleri uzman kişiler tarafından öğrenebilirsiniz. Astrocadde ve İpek Canbulut ile Astro yaşam programı ile de astronomi hakkında birbirinden ilginç bilgiler elde ederken burçlarınızın etkilerini de kolayca öğrenebilirsiniz. 1ANTV üzerinden merak ettiğiniz her şeyi en doğru şekilde öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Facebook Kommentare

Yorum Yapın